Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consumabile imprimante regie
- Număr anunț
- DA41049409
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI RO2647128)
- Furnizor / câștigător
- TEX MARKETING & SALES SRL (CUI 34390765)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.031,93 RON
- Valoare atribuită
- 3.031,93 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 15:15
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 08:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.031,93 RON
din 3.031,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro