Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnizarea materialelor de curățenie și igienă necesare desfășurării activităților administrative

Număr anunț
DA41049397
Autoritate contractantă
COMUNA CORBEANCA (CUI 4611538)
Furnizor / câștigător
NADIROM CAPITAL S.R.L. (CUI 48256594)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.285,84 RON
Valoare atribuită
10.285,84 RON
Data publicării
25.08.2026 15:14
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.285,84 RON

din 10.285,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.