Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii dezinsectie
- Număr anunț
- DA41049283
- Autoritate contractantă
- COMUNA JUPÂNEŞTI (CUI 4898720)
- Furnizor / câștigător
- CURCANU OANA-MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 41228104)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 15:04
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 08:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.000 RON
din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro