Ofertă acceptată Cumpărare directă

SWITCH VDL

Număr anunț
DA41048887
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
Furnizor / câștigător
TH TRUCKS S.R.L. (CUI RO9951956)
Cod CPV
50113000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a autobuzelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.469,12 RON
Valoare atribuită
2.469,12 RON
Data publicării
25.08.2026 14:38
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.469,12 RON

din 2.469,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.