Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALLE gel tub x 50g (heparina+diclofenac) TVA 11%- FARM. 43 AUG - OCT 2026
- Număr anunț
- DA41048877
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- FITERMAN DISTRIBUTION SRL (CUI RO27216082)
- Cod CPV
- 33622400-0 · Vasoprotectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.899,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.899,60 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 14:37
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 08:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.899,60 RON
din 1.899,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro