Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INSTALARE AER CONDITIONAT TIP SPLIT 9000/12000BTU /DEMONTARE AC EXISTENT
- Număr anunț
- DA41047932
- Autoritate contractantă
- CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
- Furnizor / câștigător
- AER CONDITIONAT CTA SRL (CUI RO32787913)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050 RON
- Valoare atribuită
- 1.050 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 13:49
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 08:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.050 RON
din 1.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro