Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole pentru centru de zi Activitatea A2.1 - Operationalizare centru de zi pentru varstnici

Număr anunț
DA41047896
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială, Medicală și Comunitară Sebeș (CUI 16029712)
Furnizor / câștigător
ALISOF LIBRIS S.R.L. (CUI 39050462)
Cod CPV
37800000-6 · Articole pentru lucrari de artizanat si de arta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.308,50 RON
Valoare atribuită
15.308,50 RON
Data publicării
25.08.2026 13:47
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.308,50 RON

din 15.308,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.