Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet cazane THERMOSTAHL (Tablou comanda+PIF)

Număr anunț
DA41041899
Autoritate contractantă
Goldterm Mangalia SA (CUI RO30750004)
Furnizor / câștigător
BLACK SEA SUPPLIERS SRL (CUI RO8877045)
Cod CPV
39715200-9 · Echipament de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.891,20 RON
Valoare finală
41.891,20 RON
Data publicării
25.08.2026 07:58
Data finalizării
26.08.2026 08:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.