Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparare autogunoiera SM 06 YPI

Număr anunț
DA41041619
Autoritate contractantă
MANAGEMENTUL DESEURILOR SATU MARE SRL (CUI RO50279166)
Furnizor / câștigător
ANDY SRL (CUI 4247055)
Cod CPV
50114100-8 · Servicii de reparare a camioanelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.107 RON
Valoare atribuită
11.107 RON
Data publicării
24.08.2026 18:27
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.107 RON

din 11.107 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.