Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție servicii de proiectare tehnică pentru infrastructura de transport

Număr anunț
DA41039763
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
DRUM DESIGN SRL (CUI RO21980152)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.000 RON
Valoare atribuită
44.000 RON
Data publicării
24.08.2026 14:05
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.000 RON

din 44.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.