Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rosii, morcovi, varza, cartofi,

Număr anunț
DA41029966
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Zam (CUI 4373967)
Furnizor / câștigător
STEFANESCU A. NICUSOR (CUI 40881430)
Cod CPV
03221112-4 · Morcovi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.850 RON
Valoare atribuită
38.850 RON
Data publicării
21.08.2026 09:48
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.850 RON

din 38.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.