În desfășurare
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare - Complete pentru asigurare comunicatii satelitare LEO - 2 loturi
- Număr anunț
- CN1095822
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea militara 02415 Bucuresti (CUI 4183318)
- Cod CPV
- 32531000-4 · Echipament de comunicatii prin satelit (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.292.654 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:37
- Termen limită
- 28.09.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 590096-2026
- Documentație de atribuire
- DF1278978
Documente
Documentația de atribuire
- 20260814_N_A6636_Modele formulare complete LEO-02415.pdf.p7s
- Caiet de sarcini_Complete LEO.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278978.pdf
- Model Acord Cadru_Complete LEO.pdf.p7s
DUAE
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (28.09.2026 15:00).
Valoare estimată
5.292.654 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.