În desfășurare
Anunț de participare
Execuție lucrări pentru obiectivul de investiții „Modernizare infrastructură rutieră de acces agricolă în comuna Ilișești, județul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1179125
- Autoritate contractantă
- COMUNA ILISESTI (PRIMARIA COMUNEI ILISESTI) (CUI 4326930)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.677.954,63 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:35
- Termen limită
- 11.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278893
Documente
Documentația de atribuire
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (11.09.2026 15:00).
Valoare estimată
4.677.954,63 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.