Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 32,2% sub estimat
Contract de furnizare anvelope autobuze BMC, MAN, Eurobus Diamond
- Număr anunț
- SCNA1136388
- Autoritate contractantă
- TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
- Cod CPV
- 34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 421.712,16 RON
- Valoare atribuită
- 285.870 RON 32,2% sub estimat
- Data anunțului
- 26.08.2026 13:12
- Anunț de participare
- SCN1175592
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (3)
-
04.06.2026 11:00Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns la clarificari.Raspuns la solicitari de clarificari
-
29.05.2026 08:56Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns la solicitari de clarificari
-
25.05.2026 12:05Clarificare din oficiuIntrucat in anuntul de participare a fost omisa atasarea formularelor, va rog sa gasiti documentele in atasament.Completare formulare
Loturi (3)
Adjudecat: 285.870 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Anvelope autobuze BMC | — | IMPAR | 57.870 RON |
| 2 | Anvelope autobuz MAN NL si Eurobus Diamond | — | ADETRANS S.R.L. | 78.960 RON |
| 3 | Anvelope autobuz MAN SL | — | EUROLEVICOM S.R.L. | 149.040 RON |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
VIOSTAR COM SRL CUI RO 7861903
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
IMPAR SRL CUI 524625
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EUROLEVICOM SRL CUI RO 5315786
Valoare atribuită
285.870 RON
din 421.712,16 RON estimat
32,2%
Adjudecat la 67,8% din estimat · economie 135.842,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.