Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET HUSE MICROBUZE

Număr anunț
DA41050670
Autoritate contractantă
COMUNA BOD (CUI 4777213)
Furnizor / câștigător
L.C.A. AUTOMOTIVE SRL (CUI RO17291567)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.730 RON
Valoare atribuită
3.730 RON
Data publicării
26.08.2026 08:31
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.730 RON

din 3.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.