Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII EXPLOATARE FORESTIERA

Număr anunț
DA41050766
Autoritate contractantă
COMUNA ZABRANI (PRIMARIA COMUNEI ZABRANI) (CUI 3519216)
Furnizor / câștigător
BNY-WOOD TRANS S.R.L. (CUI 49305598)
Cod CPV
77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.604 RON
Valoare atribuită
79.604 RON
Data publicării
26.08.2026 08:38
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79.604 RON

din 79.604 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.