Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou de afisare

Număr anunț
DA41050665
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Teius (CUI 4650200)
Furnizor / câștigător
TIPO-REX SRL (CUI RO5182183)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.885 RON
Valoare atribuită
1.885 RON
Data publicării
26.08.2026 08:31
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.885 RON

din 1.885 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.