Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 18,7% sub estimat
Dotarem 0,5 mmol/ml soluţie injectabilă multidoză 60 ml
- Număr anunț
- DA41050691
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- THREE PHARM SRL (CUI RO26361386)
- Cod CPV
- 33696800-3 · Produse de contrast pentru utilizare in radiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.225 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON 18,7% sub estimat
- Data publicării
- 26.08.2026 08:33
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.500 RON
din 9.225 RON estimat
18,7%
Adjudecat la 81,3% din estimat · economie 1.725 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.