Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diferite Materiale Pentru Renovare

Număr anunț
DA41050858
Autoritate contractantă
Municipiul Gheorgheni (CUI 4245070)
Furnizor / câștigător
SAZY TRANS IMPEX SRL (CUI RO8621852)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.799,25 RON
Valoare atribuită
2.799,25 RON
Data publicării
26.08.2026 08:46
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.799,25 RON

din 2.799,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.