Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARAȚII AUTO BV 44 PMC

Număr anunț
DA41050780
Autoritate contractantă
Municipiul Codlea (CUI 4777108)
Furnizor / câștigător
MUNTRANS SRL (CUI RO17598309)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
760,22 RON
Valoare atribuită
760,22 RON
Data publicării
26.08.2026 08:39
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

760,22 RON

din 760,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.