Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziționare echipamente secția de baschet

Număr anunț
DA41050102
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal "Vsk Csikszereda" Miercurea Ciuc (CUI 27243370)
Furnizor / câștigător
MARPLUS SRL (CUI RO15963777)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.809,80 RON
Valoare atribuită
9.809,80 RON
Data publicării
25.08.2026 17:32
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.809,80 RON

din 9.809,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.