Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de deratizare, dezinfectie si dezinsectie

Număr anunț
DA41047073
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 1 Comuna Lazuri de Beius (CUI 19212993)
Furnizor / câștigător
MALLINE IMPEX S.R.L. (CUI RO8694579)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.691,50 RON
Valoare atribuită
3.691,50 RON
Data publicării
25.08.2026 13:01
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.691,50 RON

din 3.691,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.