Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii autogreder BN 424 - MECANIZARE
- Număr anunț
- DA41050268
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA (CUI 25503261)
- Furnizor / câștigător
- TSC TRUCK SERVICECENTER (CUI RO38493194)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.348,16 RON
- Valoare atribuită
- 13.348,16 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 07:19
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.348,16 RON
din 13.348,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro