Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse de curatenie Numar de referinta: 01 Pret de catalog: 1.239,71 RON / Unitate de masur

Număr anunț
DA41051180
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Scolar (CUI 3814674)
Furnizor / câștigător
BIAFEX CASAUNIVERSAL S.R.L. (CUI 42772464)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.239,71 RON
Valoare atribuită
1.239,71 RON
Data publicării
26.08.2026 09:09
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.239,71 RON

din 1.239,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.