Ofertă acceptată Cumpărare directă

MARCARE RUTIERE SI INDICATOARE PENTRU AMENAJARE KISS&RIDE

Număr anunț
DA41047719
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRAREA DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT CAMPULUNG (CUI 17100861)
Furnizor / câștigător
COMPANIA M.I.R.A. INTERNAŢIONAL SRL (CUI RO24588359)
Cod CPV
45233221-4 · Lucrari de marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.000 RON
Valoare atribuită
100.000 RON
Data publicării
25.08.2026 13:36
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.000 RON

din 100.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.