Ofertă refuzată
Cumpărare directă
MANUSI EXAMINARE NITRIL CU EXTRACT OVAZ COLOIDAL 180 CUTII MAR.M , 70 CUTII MAR.L,
- Număr anunț
- DA41037213
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
- Cod CPV
- 18424000-7 · Manusi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.250 RON
- Valoare finală
- 2.250 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 11:31
- Termen limită
- 29.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.