Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lama de zapada HYDRAMET SPYCS.SL.1.6
- Număr anunț
- DA41050270
- Autoritate contractantă
- COMUNA HALMEU (CUI 3897157)
- Furnizor / câștigător
- PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI RO26271674)
- Cod CPV
- 43313100-1 · Pluguri pentru zapada (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.747 RON
- Valoare atribuită
- 7.747 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 07:21
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.747 RON
din 7.747 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro