Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cupa universala HYDRAMET SU.2.0

Număr anunț
DA41050269
Autoritate contractantă
COMUNA HALMEU (CUI 3897157)
Furnizor / câștigător
PANAGROTEH SERVICE SRL (CUI RO26271674)
Cod CPV
16600000-1 · Utilaje agricole sau forestiere specializate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.775 RON
Valoare atribuită
4.775 RON
Data publicării
26.08.2026 07:19
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.775 RON

din 4.775 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.