Număr anunț
DA41050921
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara nr. 02558 Timisoara (CUI 4269134)
Furnizor / câștigător
TOTINA AGRICOLE SRL (CUI 34617354)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.032 RON
Valoare atribuită
3.032 RON
Data publicării
26.08.2026 08:51
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.032 RON

din 3.032 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.