Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet pesticide

Număr anunț
DA41049990
Autoritate contractantă
Institutul de Stat pentru Testarea si Inregistrarea Soiurilor (CUI 4192880)
Furnizor / câștigător
GREEN MASTER SRL (CUI RO14911729)
Cod CPV
24451000-0 · Pesticide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143.589,60 RON
Valoare atribuită
143.589,60 RON
Data publicării
25.08.2026 16:16
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143.589,60 RON

din 143.589,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.