Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mobilier camin Cultural Noistat

Număr anunț
DA41051438
Autoritate contractantă
COMUNA IACOBENI (PRIMARIA COMUNEI IACOBENI) (CUI 4307114)
Furnizor / câștigător
M.F.L. CONTRACT SERVICES SRL (CUI 34497282)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.328 RON
Valoare atribuită
8.328 RON
Data publicării
26.08.2026 09:27
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.328 RON

din 8.328 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.