Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de transport lemne si manipulare (incarcare/descarcare)

Număr anunț
DA41051411
Autoritate contractantă
COMUNA TORTOMAN (CONSILIUL LOCAL TORTOMAN CONSTANTA) (CUI 4514926)
Furnizor / câștigător
JANNY-TRANS IMPEX SRL (CUI RO17248362)
Cod CPV
60000000-8 · Servicii de transport (cu exceptia transportului de deseuri) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.000 RON
Valoare finală
100.000 RON
Data publicării
26.08.2026 09:25
Termen limită
05.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.