Ofertă acceptată Cumpărare directă

PC Office Manager Plus, Intel Core Ultra 5-225 3.3GHz, 16GB DDR5, 1TB SSD

Număr anunț
DA41051536
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL TRANSILVANIA TARGU MURES (CUI RO4276000)
Furnizor / câștigător
PC GARAGE SRL (CUI 17612390)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.231,12 RON
Valoare atribuită
3.231,12 RON
Data publicării
26.08.2026 09:32
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.231,12 RON

din 3.231,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.