Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECHIPAMENTE DE SECURITATE

Număr anunț
DA41051366
Autoritate contractantă
MUZEUL TARII CRISURILOR (CUI 4287858)
Furnizor / câștigător
HELION S.A. (CUI RO26471400)
Cod CPV
31625200-5 · Sisteme de alarma de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
612 RON
Valoare atribuită
612 RON
Data publicării
26.08.2026 09:22
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

612 RON

din 612 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.