Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet servicii tipografie
- Număr anunț
- DA41037737
- Autoritate contractantă
- ORASUL UNGHENI (PRIMARIA ORASULUI UNGHENI MURES) (CUI 4323322)
- Furnizor / câștigător
- TIPOMUR PRINT SRL (CUI RO30934198)
- Cod CPV
- 79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 729,38 RON
- Valoare atribuită
- 729,38 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 12:00
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
729,38 RON
din 729,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro