Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carcasa cu tastatura Typecase Edge Plus compatibila cu iPad 11 inch (A16) 2025 / iPad 10.9 inch 2022

Număr anunț
DA41048828
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
ASSIST SOFTWARE SRL (CUI RO2693736)
Cod CPV
30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.371 RON
Valoare atribuită
1.371 RON
Data publicării
25.08.2026 14:35
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.371 RON

din 1.371 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.