Ofertă acceptată Cumpărare directă

implanturi ortopedice: sisteme de fixare, ancora, implant tip buton

Număr anunț
DA41048461
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
SPORTMED SYSTEMS SRL (CUI RO29807808)
Cod CPV
33183100-7 · Implanturi ortopedice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.050 RON
Valoare atribuită
10.050 RON
Data publicării
25.08.2026 14:16
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.050 RON

din 10.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.