Ofertă refuzată Cumpărare directă

Burghiu reglabil, Kit autocart

Număr anunț
DA41048895
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
SPORTMED SYSTEMS SRL (CUI RO29807808)
Cod CPV
33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.800 RON
Valoare finală
6.800 RON
Data publicării
25.08.2026 14:39
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
28.08.2026 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.