Ofertă acceptată Cumpărare directă

Competența personală, socială și de a învăța să înveți. Module integrate de management educațional

Număr anunț
DA41050062
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL „MIHAI EMINESCU” CONSTANTA (CUI 4300973)
Furnizor / câștigător
EDU ZECE PLUS SRL (CUI 33847533)
Cod CPV
80500000-9 · Servicii de formare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.780 RON
Valoare atribuită
1.780 RON
Data publicării
25.08.2026 17:11
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.780 RON

din 1.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.