Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tava platic autoservire 530x325 mm GN 1/1

Număr anunț
DA41047848
Autoritate contractantă
LICEUL SILVIC GURGHIU (CUI 4376009)
Furnizor / câștigător
FIMAX TRADING SRL (CUI RO19962413)
Cod CPV
39222200-6 · Tavi pentru alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.093,66 RON
Valoare atribuită
1.093,66 RON
Data publicării
25.08.2026 13:45
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.093,66 RON

din 1.093,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.