Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FilteredFlo Adult; Saltea racit/incalzit pacient cu circuit de apa; Head Wrap
- Număr anunț
- DA41051852
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- REVISMED S.R.L. (CUI RO17748430)
- Cod CPV
- 39143112-4 · Saltele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.450 RON
- Valoare atribuită
- 8.450 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 09:50
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.450 RON
din 8.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro