Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furtun Hidraulic 2 SN DN 10 SEL L-2500 + M3 M3-90
- Număr anunț
- DA41050906
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
- Furnizor / câștigător
- STERA INDUSTRY SRL (CUI RO14613064)
- Cod CPV
- 44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 463,46 RON
- Valoare atribuită
- 463,46 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 08:50
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
463,46 RON
din 463,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro