Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acumulator AGM VRLA 12V 5,2A High Rate 90mm x 70mm x h 98mm F2 TED Battery Expert Holland TED003287

Număr anunț
DA41051839
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
GLOB STAR TRADE S.R.L. (CUI RO6422217)
Cod CPV
31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
426,16 RON
Valoare atribuită
426,16 RON
Data publicării
26.08.2026 09:49
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

426,16 RON

din 426,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.