Ofertă acceptată Cumpărare directă

NUMAR DE REFERINTA: 02 PRET DE CATALOG: 24,36 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD

Număr anunț
DA41050063
Autoritate contractantă
Liceul cu program sportiv "Nadia Comaneci (CUI 4670232)
Furnizor / câștigător
FORPEP SRL (CUI RO974034)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,16 RON
Valoare atribuită
146,16 RON
Data publicării
25.08.2026 17:11
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,16 RON

din 146,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.