Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii cazare hoteliere, camere single.

Număr anunț
DA41049544
Autoritate contractantă
Filarmonica Oltenia Craiova (CUI 4829924)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS BOUTIQUE HOTEL S.R.L. (CUI 30909461)
Cod CPV
98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.783,56 RON
Valoare atribuită
7.783,56 RON
Data publicării
25.08.2026 15:25
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.783,56 RON

din 7.783,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.