Ofertă acceptată Cumpărare directă

motorina

Număr anunț
DA41051414
Autoritate contractantă
LICEUL "HOREA, CLOSCA SI CRISAN (CUI 4905584)
Furnizor / câștigător
B.M. CRISAN S.R.L. (CUI RO6881449)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260,40 RON
Valoare atribuită
260,40 RON
Data publicării
26.08.2026 09:25
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260,40 RON

din 260,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.