Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDF ALB 2850*2070 (BRD)

Număr anunț
DA41052823
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "ADMINISTRATIA PORTURILOR MARITIME" SA CONSTANTA (CUI 11062831)
Furnizor / câștigător
A GROUP & FOREST CT COMPANY SRL (CUI RO36489626)
Cod CPV
44191400-9 · Placi fibrolemnoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81,82 RON
Valoare atribuită
81,82 RON
Data publicării
26.08.2026 10:37
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81,82 RON

din 81,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.