Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit inlocuire trusa sanitara prim ajutor

Număr anunț
DA41050999
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0449 CRAIOVA (CUI 34554930)
Furnizor / câștigător
MED TEHNICA SRL (CUI RO29837639)
Cod CPV
33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720 RON
Valoare atribuită
720 RON
Data publicării
26.08.2026 08:57
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

720 RON

din 720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.