Ofertă acceptată Cumpărare directă

pompa omnipod dash cu consumabile pe 3 luni

Număr anunț
DA41050181
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
TYPE1CARE SPOLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA GDYNIA SUCURSALA BACAU (CUI 52904201)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.600 RON
Valoare atribuită
13.600 RON
Data publicării
25.08.2026 19:37
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.600 RON

din 13.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.