Ofertă refuzată Cumpărare directă

Set doua grilaje metalice

Număr anunț
DA41042205
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII CU PROGRAM PRELUNGIT NR 30 PLOIESTI (CUI 29191936)
Furnizor / câștigător
GAMMA PROTECT SYSTEMS S.R.L. (CUI RO51399810)
Cod CPV
45421147-6 · Instalare de grilaje (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.310 RON
Valoare finală
4.310 RON
Data publicării
25.08.2026 08:38
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.